Najbiserniji Biseri na SerbianForumu

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Citao sam ovu stranicu sada tek i u dobrim smo odnosima bili oduvek ne svadjamo se skoro nikada.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Biseri i ispale forumasa SF

Evo da otvorim temu gde mozete da "ubacujete" bisere ostalih forumasa, naravno, i svoje. Nadam se da se niko nece ljutiti jer nije namera da provociramo jedni druge vec da se nasmejemo i "ovekovecimo" nase "gluposti".

Elem, evo "najsvezije" ispale mada bi bilo lepo da se podsetimo i nekih od ranije, pa ko se necega seti... :D

Evo i nešto za sve nas...:)

zeljkova_rakija_1.jpg


P.S. pijete na vlastiti rizik....:lol:

Mislim da je objasnjenje suvisno ako pogledate nalepnice na flasama :D A ovo na "vlastiti rizik" nosi posebnu tezinu :D. Pozdrav, Dum i hvala posto je pice za sve nas :D
I jos jednom da zamolim ostale forumase da se ne ljute ako se i njihovi postovi nadju ovde :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ja sam već napisao knjigu ''Biseri urednice SF foruma Sendi'', koja je rasprodata u rekordnom roku. yes3 :mrgreen:
I samo da kažem, da mojih bisera gotova i da nema, i da svako k'o pokuša da ih traži, biće to za njega rudarski posao. :mrgreen:

Sad me mrzi da čeprkam po forumu, ali ovih dana daću i ja doprinos ovoj temi. :D
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ja sam već napisao knjigu ''Biseri urednice SF foruma Sendi'', koja je rasprodata u rekordnom roku. yes3 :mrgreen:
I samo da kažem, da mojih bisera gotova i da nema, i da svako k'o pokuša da ih traži, biće to za njega rudarski posao. :mrgreen:

Sad me mrzi da čeprkam po forumu, ali ovih dana daću i ja doprinos ovoj temi. :D

I mene mrzi da ceprkam sad po forumu al' evo nadjoh odmah nesto... Da, tvojih bisera gotovA i da nema... Uzgred, ta knjiga o mojim biserima je obicna "navlakusa", prazna od korica do korica al' zato u izdanju By Delija ima svacega :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
I mene mrzi da ceprkam sad po forumu al' evo nadjoh odmah nesto... Da, tvojih bisera gotovA i da nema... Uzgred, ta knjiga o mojim biserima je obicna "navlakusa", prazna od korica do korica al' zato u izdanju By Delija ima svacega :D
Ma tu knjigu By Delija je napisala Dum. A njoj ne veruj šta kaže, ona samo kleveće i laže. :lol:
 
Natrag
Top