Čestitke za verske i druge praznike

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Obratices se tada sigurno.
Bog ce te sam pozvati.
Svakog ce.

A ja zivot sa Bogom odrzavam.

Pozdrav!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Za tebe, coveka ispunjenog demonima - Ellen White je lazna prorocica, jer ti sa Bogom nemas nikakve veze.
On je za tebe samo pojam koji lebdi negde tamo.
I sve si o Ellen White do danasnjeg dana izlagao.
I lazi i dalje, to je tvoja stvar.

Za Gospoda, i nas pripadnike crkve ostatka - ona je Bozja sluskinja, i prorocica i vesnica crkve ostatka.

A ti to resi sa Bogom licem k licu kada se uskoro objavi svakom coveku, i svadjaj se tada sa njim i uveravaj ga da nije u pravu, sto ces verujem tada i ciniti u svom bezumlju.

Ali pokajaces se i prihvatiti tada istinu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.352
Ali pokajaces se i prihvatiti tada istinu.

Istina je da Krist i dan danas spašava grešnike, a laž i bogohuljenje je naučavanje subotarske proročice koja je tvrdila, i tako ljude zavodila i u propast odvodila, da je Isus 22.10.1844. prestao posredovati za grešnike i da je tada završilo vrijeme za pokajanje i spasenje grešnika.

Ja se zaista molim Bogu za tvoje obraćenje i prihvaćanje Istine koja je Krist.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Tako kako si ti to predstavio - izvrnuvsi njene izjave, i vadeci ih iz konteksta, taj tvoj pokusaj moze nekog da prevari, nekog neupucenog koji ne zna sta je ona stvarno pisala.

Dale, ona je pisala o onim ljudima koji su u vreme kada je Bog dao svetlost o Isusovoj posrednickoj sluzbi u Svetinji nad Svetinjama - tu svetlost odbacili, i onemogucili da Isus za njih posreduje, i da ih spasi.

Ona to u nastavku i potvrdjuje kada kaze "ISUS JE JOS MILOSRDNI POSREDNIK NAD DOMOM BOZJIM"

Dakle, i ovaj put si sebe razotkrio kao izvrtaca njenih reci.

Isus spasava, ali one koji mu se potpuno predaju, i zive u skladu sa njegovom recju.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.352
SRETAN USKRS!

Neka Uskrsli Gospodin ispuni vaše duše svojim mirom. I Njegova ljubav neka bude vaša snaga i radost!

Hvala, Isabebeleta, i tebi Sretan Uskrs.

Evo interesantne priče o Uskrsu:

Odlomak iz uskrsne homilije nadbiskupa Fultona Sheena

Nedjeljno jutro je došlo, i bilo je jedno od onih mirnih, kao san nevinog, a čist i blag zrak se činio kao da je pomiješan anđeoskim krilima. Marija je išla u vrt i netko blizu nje je rekao riječ, izgovorio ju čeznutljivo i sjetno, dirljivim i nezaboravnim glasom koji ju je zvao toliko puta: „Marijo.“ I na tu jednu jedinu riječ ona je odgovorila jednom jedinom riječju: „Učitelju.“ I kako je pala na svježu travu, pod Njegova koljena, i primila se rukama za njegove bose noge, vidjela je dva ožiljka, dva crvena traga čavala – jer Krist je sada hodao u slavi svojeg novog Uskršnjeg jutra.

To je bio prvi Uskrs. Stoljeća su minula od tada i za ovaj nadolazeći Uskrs, kako se okrećem iz vrta prema oltaru, nad tabernakulom, na ovaj dan Uskrsnuća, zadržim sliku, ne uskrslog Spasitelja, nego sliku umirućeg, kako bi me podučio da Krist iznova živi u Svojoj Crkvi, i da Crkva, kao i Krist, ne samo živi, ne samo umire, nego se uvijek diže iz mrtvih. Ona je zaljubljena u smrt kao uvjet rođenja; i s njome, kao i s Kristom, ako nema krune od trnja nikada neće biti ni aureole svjetla; i ako nema križa neće biti ni prazne grobnice.

Drugim riječima, svako malo Crkva mora biti raspeta nevjerom i pokopana kao mrtva, samo da bi uskrsnula. Ona ništa drugo ne radi osim što umire, i zbog tog čudnog razloga uvijek samo živi. Svako malo se čini da je život istisnut iz nje; blijeda je od smrti; čini se kao da je krv isisana iz nje; njezini neprijatelji su zapečatili grobnicu, zakotrljali kamen ispred njenog groba, i kažu: „Crkva nikad više neće ustati!“ Ali nekako ona ipak ustane.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Ovo je lijepo rečeno.
Kristova Crkva mora proći njegov križni put, jer nema Krista bez križa.
Jučer sam o tome razmišljala. Malo sam pratila Vazmeno bdijenje iz Vatikana, onda malo latinoamerikance, pa onda Monaco...
Oduševilo me je što u tako različitim dijelovima svijeta, Katolička Crkva slavi isto otajstvo, na isti način, a vjerujem i s istim srcem.
I kad ponekad pomislim da su ljudi "podivljali" (a i mnogi katolici se ohladili) vjerujem da nas Isus neće ostaviti same, nego kao dobri Pastir okupiti svoje malo stado, sve one koji poznaju Njegov glas.
 
Natrag
Top