Peugeot 208 kako navigacija?

Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
276
Pet godina star auto u meniju na displeju ima GPS polje. Kada se izabere, samo kaže povežite telefon na USB u kolima, i to je sve od instrukcija. Da li onda nekako displej samo preuzima funkciju displeja telefona kao kada se koristi na primer Google maps? Da li se može nekako instalirati neka GPS navigacija i mapa u kola, pa da se dalje ima kompletna navigacija i bez telefona?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Ukucaj ovo i pogledaj šta ti treba:
Kod:
peugeot 208 navigation installation youtube videos
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
276
Ukucaj ovo i pogledaj šta ti treba:
Kod:
peugeot 208 navigation installation youtube videos
Odavno sam tako ukucavao ključne reči, ali ništa konkretno da se nađe. Ima kako se koristi navigacija i kako se ubacuju nove mape. Meni treba ako neko zna tačno korak po korak šta se radi, ako je uopšte moguće, a ne savet da guglam. Ja čak ne znam ni da li postoji GPS antena u kolima.
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
276
Prvi klip sam video. Tu sve već radi, samo pokazuju kako se koristi. Kod mene međutim, kad pipnem GPS polje, gore levo na početku ovog klipa ne prikazuje mapu nego samo piše da spojim telefon preko USB kabla. Šta dalje, to nigde nisam našao.
Drugi klip ne radi. Javlja neku grešku.
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
276
Linkovi su za auta kod kojih je softver instaliran pa ima šta da se apdejtuje, a kod ovog auta ništa nije ni instalrano, pa nema šta da se apdejtuje. Možda ni ne može, ako nije odgovarajući hardver.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kod:
https://maps.gpsmyway.com/en/update-a-update-of-gps-for-vehicles-peugeot-208-ii-before-2020-2/
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
276
E, ovo je nešto konkretno. Hvala na trudu. Imam iskustva u ovakvim stvarima i sve mi je jasno. Ipak, kako auto nije moj, ne smem da se igram jer šta ako se desi nešto neželjeno pa se izgubi sve što sada radi. U međuvremenu sam našao da bi Android auto aplikacija mogla da vrši posao preko USB kabla, pa ću probati to prvom prilikom.
 
Natrag
Top