I djecu ubijaju, a Kristovim se nazivaju

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A jel vas dvoje vjerujete u ovo sto pisete?

Ja verujem u ono što svedoči istorija mračnog srednjeg veka.
Takođe novija istorija o zločinima Vatikana i NDH.

 Ali, nikada to ne spominjem.
Već je moja preokupacija biblijski plan spasenja u Isusu Hristu, i praktična vera.

Ovde pišem o tome samo kao odgovor na optužbe dotičnog.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Crkva je jedna - sveta, katolička i apostolska Crkva - i ona propovjeda Kristovo evanđelje.

Božja crkva nije Katolička.

Katoličku crkvu su osnovali otpadnici sa početkom 2 veka, obukavši mnogoboštvo u hrišćansko ruho.

Konačno, imperator Konstantin je legalizovao, a Justinijan dao Rim kao mesto odakle će širiti verski i politički uticaj.

Dakle, to je ogranak Vavilonskog mnogoboštva.

Božju crkvu treba tražiti u Protestantizmu, koji je od polovine 2 veka sačuvao čistotu istine, i nije učestvovao u otpadu.

Crkva Božja je ona koja ima učenje i obeležja prve crkve.
Što i piše u otkrivenju 12. 7 i 14. 12 "OVDE JE TRPLJENJE SVETIH KOJI DRŽE ZAPOVESTI BOŽJE I VERU ISUSOVU, I IMAJU DUH PROROŠTVA PROROČKI DAR"
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
Božja crkva nije Katolička.

Ovo dolje je Božja crkva. :bfghb: Ako ćemo sr*ati.

"Plodovi 'crkve' adventista sedmog dana" - iskasapljena djeca u adventističkim 'bolnicama' (klaonicama):

1691049891526.png
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Eto Bojane.

To se zove manija gonjenja, paranoja, košmarni snovi, nazovi to kako hoćeš.

Reklo bi se pre 'psihopatologija koja ne da čoveku mira ako danas nekoga lažno ne predstavi, izvređa, omalovaži..itd.

Ako to ne uradi, takav čovek nije miran, i ne može da zaspi.

To dotični radi već godinama, hraneći se iznutra onim što čini.

Takav psihopatološki čovek, u ovom slučaju dotični, kada vidi da nema validne biblijske teološke argumente, on da bi se izbavio iz nebranog grožđa - primenjuje liniju manjeg otpora, kopajući po đubrištu da bi onoga koji istinu iznosi, ili brani treću stranu, pa i onoga koga brani - svim raspoloživim po mogućstvu nedozvoljenim sredstvima pokušao da diskredituje, omalovaži, izvređa, itd.

Pa tu je jasno o kakvoj se osobi radi.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
To se zove manija gonjenja, paranoja, košmarni snovi, nazovi to kako hoćeš.

Reklo bi se pre 'psihopatologija koja ne da čoveku mira ako danas nekoga lažno ne predstavi, izvređa, omalovaži..itd.

Za ovo nema boljeg primjera od tebe. Naime, nisam ja, nego si ti iznio sotonsku laž u kojoj si dvojicu Slovenaca (partizana), kojima Njemci sjekirama odsjecaju glave, pretstavio Srbima a za dvojicu Njemaca sa sjekirama si slagao da su Hrvati. I sve to zaogrnuo si krunom na sotonskoj laži, kako se sve to događalo u Jasenovcu.

P.S. Srami se, sotonski lažove. Ako ti znaš što je sram.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
On ne samo da je psihopatološki, već i potpuni umni bolesnik

A dokaz je upravo njegov predhodni komentar, u kome piše da sam ja izneo tvrdnju o nekakvim nemcima koji odsecaju glave partizanima.

A on je sam postavio te fotografije, a ne ja.
Na šta ja nisam dao nikakav komentar.
Osim što sam napisao "da se na par drugih fotografija koje sam ja predhodno postavio jasno na kapama koljača vide ustaški simboli.

Meni pripisuje laž, a on laže tako providno, da se vidi na 100 kilometra.

Ludost nad ludošću.

Ali, šta reći za čoveka koji nema ni malo savesti ni morala.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.357
A dokaz je upravo njegov predhodni komentar, u kome piše da sam ja izneo tvrdnju o nekakvim nemcima koji odsecaju glave partizanima.

Točno. Ti si postavljao krivotvorenu fotodokumentaciju o Jasenovcu, među kojom su, između ostalih, i fotografije na kojima Njemci sjekirama odsjecaju glave dvojici slovenskih partizana.
 
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
107
Neko od vas je trol, a moguće oboje. :)

Ima i mogući drugi odgovor, ali je on lične prirode.
 
Natrag
Top