Forum ego

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Ja sam u stvari manijak... Koristim internet da pronadjem svoje nove žrtve! :evil:
Na forumu "volim sve što vole mladi,sakupljam salvete i sličice fudbalera,volim kišu,izlazak i zalazak sunca,obožavam životinje..." :lol:


Zaboravio sam da dodam da "izlazim,zezam se,opušten,ovo,ono...ne volim nasilje..." :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobro, sad tako pričaš, a kad sam ispričao ovde na forumu (stvarno sam saznao sasvim slučajno) da si se izuvao kad si išao u kineski restoran, i još poneo od kuće pola vekne hleba jer ne voliš pirinač-ti si se naljutio...
:lol::lol::lol:
Jeste me malo bilo sramota ali nisam se naljutio , šta ću kad sam seljak u duši :dntknw:

Nego šta ćemo sa tobom? Ti reče da ideš na more, svi pomislili kupanje, zezanje i sve što redno ide a tebi je u stvari bio primaran sezonski rad na građevini, odnosno veći deo dana si "hranio" mešalicu...
Izvini ali morao sam da kažem...
:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Што се тиче понашања оно је исто...једина разлика је у томе што се у стварности опуштам и избистрим мисли на фудбалу а овде то не могу.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Stavovi, razmišljanje, ponašanje i ostalo "...nje" :) na forumu kao i u privatnom životu.
Mana jedino nedostatak slobodnog vremena pa sa malo na forumu, malo privatni život, posao "proždire" ostatak živtota.wacko2
 
Natrag
Top