Zarada preko interneta - zarada preko amazona.

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Posle napravljenih mnogo sajtova i pokrenuto mnogo tema,resio sam da dodatno zaradim,ali sam zbog toga morao da smanjim poslove preko PTC sajtova i pisanja clanaka,jer su mi oduzimali par sati a zarada je bila mala naspram nove zarade koju sam imao.
Prijavio sam se na affiliate amazon program koji ima veliki broj proizvoda i kupaca sirom sveta i dodavao svoje sajtove posle verifikacije na amazonu, tj dodavanja svog broja telefona i potvrde koda.
Kada su pregledali sajtove posle par nedelja,dobio sam kodove koje sam postavljao na sajt i od klikanja na proizvode i njihove kupovine dobijao sam procente.
Primer kupljene robe jeste televizor koji kosta 1000e a kod je postavljen na sajtu na postu o televizorima i ja dobijem odredjeni procenat od prodaje tog televizora,koji legne na moj racun.
Trazio sam da to bude roba koja je potrebna svakom domacinstvu i koja je trazena.Imao sam statistike o prodajama i preko njih radio reklame.
Nekada se desavalo da kupac odustane od kupovine robe i tada i meni ne bude uracunata zarada.
Sada su procenti smanjeni i manje se zaradi ali je opet dobra zarada.Takodje sam prijavio i jutjub kanal u amazon affiliate program i na njemu,direktno iz prodavnice bele tehnike uz pomoc prodavaca i prodavacica pravio reklame o odredjenim modelima.Tu sam i prodavce i prodavacice castio za odradjene poslove.
Lista poslova i kako sam poceo moze se pogledati ovde: https://serbianforum.org/threads/zarada-preko-interneta-pocetak.1472422
 
Natrag
Top