Zarada preko internet - sadasnji nacini zaradjivanja.

Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Da bi se lakse objasnilo kako je kod mene funkcionisao nacin zarade od samog pocetka i zarade od par dolara,pa do toga da sam morao da otvorim firmu zbog prevelikog priliva novca,jer mi je tako bilo povoljnije zbog placanja poreza i doprinosa,proslo je deset godina,i u danasnjici imam marketinsku agenciju koja zaposljava preko 50 osoba.Oni su sami odabrali sta ce da rade i posle probnog rada,dobijaju mesecnu zaradu i placeni su im svi porezi i doprinosi.Meni je takodje lakse sa njima da radim jer imam vise vremena za nove projekte i planiranje novih poslova i nacina za njihovo sprovodjenje.
PTC sajtove sam ustupio prijateljima i familiji,dok pisanje na portalima radim preko agencije sa svojim zaposlenima ili posredujem izmedju drugih agencija.Zaposleni takodje rade na tekstovima na sajtovima i video snimcima.
Zajedno radimo i pravljenje reklama za razne proizvode koji se mogu videti i na nacionalnim televizijama u okviru marketinga.
Moj sadasnji posao je uglavnom da pratim da li je sve u redu,da usavrsavam svoje metode i naucim nove.
Uvek sam takodje spreman da pomognem i da izadjem u susret kome je to potrebno.
U narednim temama cu pisati o svim vrstama zarade koje dodatno radim na internetu.Takodje cu redovno pisati o svim novim nacinima zarade koje se svakodnevno pojavljuju.Ovde se uvek moze pogledati tema i pitati u komentarima od odredjene teme https://serbianforum.org/threads/zarada-preko-interneta-pocetak.1472422/ ili u privatnim porukama sta vas zanima.
 
Natrag
Top