Core 2 Quad Q8300

Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
U opcijama pise Aktivno i ima drugačije postolje, 4 pin-a ovo je slika samo da vidite gradju i Asus je ja mislim da je ok onda

ovaj hardware monitor pro teba kljuc sada ganjam to ali opet neke opcije piše TRIAL


Evo je li ok našao sam ključ...


d4WXNbJ.png
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
nadji na oglasima Cooler Master: Hyper TX3 polovan za 775 socket posto isti ima kacenje i za amd platformu, em jeftin em super zavrsava posao. Mani da ulazes velike pare, ionako neces da klokujes procesor. Ako i sa ovim kulerom temperatura u leru bude preko 37-40 c onda je mozda kuciste lose i ne cirkulise dobro vazduh. A da, postoje dve revizije svakog procesora iz intel c2duo i c2quad serija, jedna je bolja za overklok i manje se greje a druga je losija za overklok i malo se vise greje jer im treba veca voltaza. Temp se razlikuju od primerka do primerka procesora pa koji ti zapadne.
P.s. kad zamenis kuler smatram da ces biti zadovoljan, ja sam zadnji put koristio fabricki intelov kuler pre 15 godina.
Instaliraj prime 95, ukljuci hw monitor, taj prime uposljava proc 100% i ako ti temperatura ne predje 70c mirno spavaj, kad zamenis kuler preporodices se i nema razloga za brigu. I sonda laze malo sigurno.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.01.2014
Poruka
75
Ok, onda ću njega da tražim, kučište mi je obično, nema nikakve otvore na sebi... skinuo bočni poklopac ali stoji mi u radnom stolu koji je kada se komp makne u jednu stranu ima 2cm može se prst zavući samo. Ujedno gledam i neko dobro i lijepo gaming kućište opet da nije neka nerealna cijena. Ovo moje je veliko staro obično, stol je takav normalno da je samo sa čela komp vidljiv zadnji dio samo za kablove prolaz ima bukvalno kao da je kućište u kutiji
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
ovaj hladnjak ima unutrasnji ventilator ili kuler.Broj okretaja na njemu se moze kontrolisati iz biosa.
 
Natrag
Top